marzec

Warsztaty kulinarne - grupa "Krasnale"

06.03.2018 r. przedszkolaki z grupy "Krasnale" wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem uczestniczyły w warsztatach kulinarnych prowadzonych przez Panią Justynę Porowską, pedagoga, specjalistkę ds. żywienia, edukatora żywieniowego programu "Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy".Na początku zajęć dzieci rozpoznawały i nazywały przygotowane produkty, omawiały przybory wykorzystywane w przygotowywaniu potraw, aż w końcu zabrały się za ich przygotowanie. Pani Justynka zaproponowała naszym przedszkolakom przepyszną kolorową sałatkę z warzywami, serem feta i kaszą jęczmienną oraz słodziutkie i przepyszne "kulki mocy" z daktyli i płatków owsianych.  Przedszkolaki świetnie się bawiły i z przyjemnością próbowały przygotowanych przez siebie potraw. Dziękujemy wszystkim za obecność, a Pani Justynce za odwiedziny, przeprowadzenie bardzo ciekawych warsztatów i podzielenie się z nami przepisami na zdrowe potrawy.