styczeń

Zajęcia otwarte dla Rodziców w grupie "Biedronki"

W dniu 14.11.2017r. w grupie "Biedronki" odbyły się jesienne zajęcia otwarte dla Rodzciów. W ramach tych zajęć dzieci przygotowały i przedstawiły Rodzicom program artystyczny pt. "Jesień", podczas którego recytowały wiersze, zadawały zagadki, śpiewały jesienne piosenki, grały na instrumentach oraz zatańczyły "jesiennego kujawiaka". W drugiej części tego spotkania odbyły się warsztaty plastyczne pt. "Kolory jesieni". Rodzice wraz z dziećmi tworzyli według własnej inwencji "jesienne obrazy" wykorzystując do tego technikę odbijania pomalowanych farbą liści na kartki papieru. Powstały same ciekawe, twórcze i kreatywne prace w kolorach jesieni!

Celem zajęć była integracja środowiska rodzinnego i przedszkolnego oraz wzmacnianie wzięzi między Rodzicami i dziećmi.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie i obecność!