styczeń

Bal karnawałowy

W karnawale same bale... 31.01.2019 r. odbył się w naszym przedszkolu bal karnawałowy. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wiele radości. Już od rana w naszym przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Po przedszkolu w kolorowych strojach maszerowali bohaterowie znanych bajek, w salach można było spotkać wróżki, królewny, motylki, pszczółki, biedroneczki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana. Nie sposób wymienić tych wszystkich postaci.Rozpoznać dzieci wcale nie było łatwo. Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja, który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w radosnych, tanecznych zabawach. Na sali podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się radośnie, uśmiech nie znikał z twarzy, nawet mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci ze smutkiem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa dała wiele radości naszym wychowankom. Dziękujemy Rodzicom przedszkolaków za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.