styczeń

Dzień Babci i Dziadzia - grupa "Biedronki"

Dzień Babci i Dziadzia - grupa
25.01.2019r. w mocno okrojonym składzie swoich gości wyczekiwały przedszkolaki z grupy "Biedronki". Gdy oczekiwani goście zaczęli się pojawiać w przedszkolu radości nie było końca. Przedszkolaki zaprezentowały swoim Babciom i Dziadziom przedstawienie jasełkowe, a następnie wyrecytowały wierszyk pełen życzeń oraz zaśpiewały piosenki dla ukochanych Babć i Dziadziów. Babcie i Dziadziowie ukradkiem ocierali łzy wzruszenia. Dziadkowie nagrodzili występ swoich wnuków gromkimi brawami. Następnie "Biedronki" wręczyły Babciom i Dziadziom samodzielnie przygotowane i podpisane kolorowe serduszka. Składamy wraz z przedszkolakami wszystkim Babciom i Dziadziom najserdeczniejsze życzenia, a Rodzicom przedszkolaków z grupy "Biedronki" dziękujemy za pomoc w przygotowaniu uroczystości.