styczeń

Dzień Babci i Dziadzia w grupie "Plastusie"

Dzień Babci i Dziadzia w grupie

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery jest  obchodzony  w przedszkolu Dzień Babci i Dziadzia. Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na  twarzach wszystkich. Tak też było 21.01.2019r. w grupie "Plastusie", do której licznie  w ten dzień przybyli najukochańsi Babcie i Dziadkowie. Przedszkolaki przedstawiły swój program artystyczny, w którym zaprezentowały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie.  Dumni Dziadkowie i Babcie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy  reprezentowały swoje umiejętności. Dzieci dla swoich Dziadków przygotowały złote rybki spełniające marzenia. Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stołach zastawionych domowym ciastem przygotowanym przez Rodziców. Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.