czerwiec

Dzień Mamy i Taty w grupie "Plastusie"

Dzień Mamy i Taty w grupie
W dniu 24.05.2019r.  w grupie "Plastusie" odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Starszaki w odświętnych strojach zaprezentowały Rodzicom program artystyczny - inscenizacje, tańce oraz piosenki. Przedszkolaki zaśpiewały utwory pt. "Kocham Cię, Ti Amo, Je T aime" oraz "Dziękuję Mamo, dziękuję Tato". Dziewczynki zatańczyły również "Taniec stokrotek " do utworu "Lovesong" podczas którego chłopcy grali na marakasach, a także "Taniec. w doniczkach". Na koniec występu dzieci zaprezentowały Rodzicom utwór "Początek" do którego zaśpiewały i zatańczyły. Zagrały również na instrumentach muzycznych - bum bum rurkach, bębnie, pudełku akustycznym, marakasach, tamburynie. Składamy najserdeczniejsze życzenia Rodzicom w dniu ich święta!