styczeń

Koncert kolęd "Kolędujmy wszyscy wraz" z zaproszonymi gośćmi

Koncert kolęd

W dniu 10.01.2018r. po raz kolejny nasze przedszkole gościło wspaniałych gości - starszych chórzystów z chóru Peuellarum Cantus z PSP nr 11 pod kierownictwem Pani K. Pisery. Przedszkolaki razem zaproszonymi gośćmi wspólnie kolędowały. Każda grupa zaprezentowała przygotowane specjanie na tę okazję piękne kolędy i pastorałki. Występ w wykonaniu uczennic (w większości absolwentek naszego przedszkola) i uczniów PSP nr 11 w piękny sposób dopełnił spotkania i wprawił w zachwyt wszystkie dzieci oraz dorosłych. Cudowna przezentacja przez dzieci kolęd i pastorałek przy dźwiękach pianina oraz skrzypiec zachwyciła naszych małych odbiorców. Poprzez wspólne śpiewanie kultywujemy tradycję kolędowania. Uczennice ze szkoły podstawowej i przedszkolaki mogły zaprezentować swoje umiejętności muzyczne i dorobek artystyczny.