kwiecień

"Mam Talent" - konkurs w Przedszkolu nr 1 - reprezentacja grupa "Plastusie"

11  kwietnia  2019r. w Przedszkolu nr 1 w Stalowej Woli odbył się finał konkursu pt. "Mam Talent", którego celem było rozwijanie kreatywności przedszkolaków, ich zainteresowań i talentów, umożliwienie prezentacji swoich pasji oraz odkrywanie dziecięcych talentów. W przedszkolu spotkały sie dzieci  ze stalowowolskich przedszkoli, które zaprezentowały swoje talenty: aktorskie, wokalne, akrobatyczne, sprawnościowe, czytelnicze, recytatorskie. Nasze przedszkole reprezentowaly dziewczynki z grupy "Plastusie:  Natalka, która wyrecytowała wiersz pt. "Na wyspach Bergamutach" i Karolinka, która zaprezentowała wiersz "Samochwała". Jury konkursu w składzie: Naczelnik Wydziału Edukacji i Zdrowia, Dyrektor Przedszkola nr 1 oraz przedstawiciel Rady Rodziców przyznało za wspaniałe występy wszystkim dzieciom biorącym udział w przeglądzie nagrody i dyplomy. Po uroczystym wręczeniu upominków uczestników konkursu zaproszono na  słodki poczęstunek.