grudzień
2018

Przedstawienie jasełkowe w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Stalowej Woli

21.12.2018r. przedszkolaki z grupy  "Plastusie" skorzystały z zaproszenia Pana Artura Koniarza i uczestniczyły w jasełkach bożonarodzeniowych w Samorządowym Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli. Uroczystości zostały rozpoczęte przemówieniem brata Roberta, który zaprosił dyrekcję, grono pedagogiczne oraz zebranych uczniów do obejrzenia przedstawienia w wykonaniu naszych przedszkolaków. Na zakończenie uroczystości, uczniowie klas pierwszych liceum oraz gimnazjum zaśpiewali kilka kolęd oraz zaprosili wszystkich zgromadzonych do wspólnego kolędowania przy słowach jednej z najpiękniejszych polskich kolęd - "Wsród Nocnej Ciszy". Dziękujemy serdecznie dyrekcji, pracownikom i uczniom szkoły za zaproszenie i niezwykle ciepłe przyjęcie naszych przedszkolaków.