kwiecień
2019

Rozstrzygnięcie konkursu pt. "Książka czeka na przedszkolaka" - grupa "Pszczoły"

Rozstrzygnięcie konkursu pt.
W kwietniu odbył się finał 4. edycji konkursu „Książka czeka na przedszkolaka”, organizowanego przez Przedszkole Niepubliczne „Chatka Misia” w Stalowej Woli. Zamysłem konkursu było zaciekawienie dzieci książkami, propagowanie wśród nich czytelnictwa, rozwijanie wyobraźni, a także integrowanie dzieci uczęszczających do stalowowolskich przedszkoli. Przedszkolaki z pomocą nauczycieli, mieli za zadanie własnoręcznie wykonać książeczki, przedstawiające konkursowy temat. W konkursie udział wzięły dziewczynki z grupy "Pszczoły", które swoją pracę zatytułowały „Podróż dookoła świata”. Podczas finału konkursu dzieci zaprezentowały swoje książeczki. Następnie specjalnie dla nich wystąpili zaproszeni goście, którymi byli członkowie Stowarzyszenia Literackiego „Witryna” w Stalowej Woli. Na zakończenie na wszystkie przedszkolaki czekały dyplomy i upominki oraz słodki poczęstunek.