październik

Spotkanie z Funkcjonariuszami Policji

25.09.2018r. nasze Przedszkole odwiedzili niezwykli goście. Gośćmi byli Funkcjonariusze Policji ze stalowowolskiej komendy wraz z psem. Podczas bardzo interesującego spotkania omówiono zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, bezpiecznej zabawy oraz właściwego zachowania w kontakcie z osobami obcymi. Przedszkolaki dowiedziały się także, jak powinny się zachować się w przypadku, gdy grozi im niebezpieczeństwo ze strony agresywnego psa. Policjanci zaprezentowali dzieciom film,  w którym przedszkolakom zostały przypomniane telefony alarmowe oraz wskazane sytuacje, w których dzieci powinny wzywać pomoc korzystając z numerów 997 lub 112. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w spotkaniu z policjantami, prezentując wiele informacji dotyczących bezpieczeństwa. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Panom Policjantom za jakże ciekawe i ważne spotkanie.