lipiec

Uroczystość "Pożegnanie Przedszkola" w grupie "Plastusie"

Uroczystość
19 czerwca 2019 r. dzieci z grupy "Plastusie" uroczyście pożegnały przedszkole. W tym dniu starszaki wystąpiły dwa razy. Rano zaprezentowały swój program artystyczny dla społeczności przedszkolnej, zaś popołudniu dla rodziców. Podczas występu "Plastusie"  zatańczyły walca oraz rock and roll a,  recytowały wiersze i śpiewały piosenki związane z pobytem w przedszkolu, pójściem do szkoły i wakacjami. Uroczystość przygotowały wychowawczynie przy współpracy z rodzicami. Podczas porannej uroczystości "Plastusie" pożegnały się ze swoimi paniami, całym personelem, a także młodszymi kolegami i koleżankami. Starszaki poprzez wiersze, piosenki podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności.  Po programie artystycznym Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za występ i życzyła im by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola i książki. Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam DRODZY ABSOLWENCI POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE!