czerwiec

Wycieczka z okazji Dnia Dziecka do Leśnej Osady "Doboszówka"

Wycieczka z okazji Dnia Dziecka do Leśnej Osady
Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, 30 maja 2019 dzieci ze wszystkich grup naszego przedszkola wybrały się do gospodarstwa agroturystycznego „Doboszówka”. W słynnym z działalności edukacyjnej gospodarstwie, dzieci miały okazję wziąć udział w warsztatach zatytuowanych „Od ziarenka do bochenka” , podczas których poznały proces powstawania mąki i pieczenia chleba, zapoznały się z rodzajami zbóż a także własnoręcznie wyrabiały i piekły swoje chlebki. Inną atrakcją była wizyta w mini zoo, gdzie dzieci poznały ciekawostki z życia zwierząt domowych i gospodarczych. Wszystkie dzieci miały tez okazję zmierzyć się ze sobą w zawodach sportowych na świeżym powietrzu. Wycieczka na długo zostanie w naszej pamięci.

Wielkanoc