styczeń

Dzień Babci i Dziadzia w grupie "Krasnale"

Dzień Babci i Dziadzia w grupie
W dniu 30.01.2020 r. odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Babci i Dziadzia“ w grupie „Krasnale“. Na uroczystość przybyli, bardzo licznie, babcie i dziadkowie naszych najmłodszych przedszkolaków. Na początku przypomniano jak ważną rolę w życiu każdego dziecka pełnią dziadkowie. Ukochanym babciom i dziadkom poprzez piosenkę i taniec dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Następnie złożono życzenia dużo zdrowia oraz tego aby wnuczęta dostarczały powodów do dumy i radosnego uśmiechu. Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym babciom i dziadkom prezentując program artystyczny. Swoim najbliższym dzieci  wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoimi paniami. Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców i personel przedszkola.