styczeń

Dzień Babci i Dziadzia w grupie "Plastusie"

Dzień Babci i Dziadzia w grupie
 W dniu 29 stycznia 2020 r. w grupie „Plastusie“ odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki wraz z Paniami przygotowały program artystyczne. Oprócz montażu słowno - muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a mili goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich„dziadków” własnoręcznie wykonanymi upominkami. Frekwencja jak co roku dopisała. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami przedszkola. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Przedszkolaki poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez rodziców oraz pracowników przedszkola słodki poczęstunek.