styczeń

Dzień Babci i Dziadzia w grupie "Tygrysy"

Dzień Babci i Dziadzia w grupie
Święto Babci i Dziadzia to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadziów. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. W tym tygodniu w naszym przedszkolu obchodziliśmy we wszystkich grupach Dzień Babci i Dziadka.  Dnia 28 stycznia 2020 roku grupa „Tygrysy“ przedstawiła swój program bożonarodzeniowy „Jasełka“ oraz wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie.  W przyjęciu gości pomogli rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.