grudzień

Jasełka w grupie "Tygrysy" dla społeczności przedszkolnej

Jasełka w grupie
W dniu 18.12.2019 r. odbyło się przedstawienie jasełkowe przygotowane przez grupę „Tygrysy“ dla społeczności przedszkolnej oraz zaproszonych gości: pani Haliny Wołos - Naczelnik Wydziału Oświaty i Zdrowia, Karoliny Paleń - Radnej Rady Miejskiej w Stalowej Woli.    Świąteczny nastrój podkreślały niecodzienne stroje dzieci, bożonarodzeniowa dekoracja sali, przedszkolaki na moment przestały być zwykłymi dziećmi i i zmieniły się w najświętszą rodzinę, anioły, górali, góralki, owieczki i królów, przenosząc wszystkich obecnych w czasy sprzed dwóch tysięcy lat. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, recytowane wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.Jasełka wprowadziły wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój. Na koniec pani dyrektor podziękowała za występ i złożyła wszystkim życzenia. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz wzmacniają serdeczne relacje między nami.