"Nasze miasto wolne od smogu i hałasu"

Lilianka i Alicja wzięły udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Nasze miasto wolne od smogu i hałasu“, którego organizatorem był Polski Klub Ekologiczny „Przyjaciele Ziemi“ w Stalowej Woli. Celem konkursu był była edukacja ekologiczna w zakresie poprawy jakości powietrza- pozytywne przekonania i postawy społeczne oparte na świadomości wpływu zanieczyszczeń na zdrowie i komfort życia oraz popularyzacja wiedzy dotyczącej ochrony powietrza w najbliższym otoczeniu. Lilianka Markut zajęła w konkursie III miejsce z pracą pt. „Czyste powietrze kocham“. Obie uczestniczki z naszego przedszkola zdobyły cenne nagrody w postaci wartościowych książek. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!! Nasze przedszkole otrzymało 6 świerków od Polskiego Klubu Ekologicznego „Przyjaciele Ziemi“ za co serdecznie dziękujemy ! Drzewka oczywiście zostały posadzone na terenie przedszkola.