Przedszkolaki dla Niepodległej

11 listopada 1918 zapisał się na zawsze na kartach historii Polski. W tym właśnie dniu po 123 latach niewoli, Polska odzyskała niepodległość. Dlatego co roku 11 listopada obchodzimy nasze święto narodowe – Święto Niepodległości. Z tej okazji 8 listopada 2019 roku wszystkie przedszkolaki świętowały ten wyjątkowy dla wszystkich Polaków dzień. Część artystyczną przygotowały dzieci z grupy „Tygrysy“. Słowem, piosenką i tańcem oddały szacunek symbolom narodowym oraz miłość do Ojczyzny. Udział przedszkolaków w takich uroczystościach to wspaniała lekcja patriotyzmu oraz kształtowanie pozytywnych postaw. W tym dniu nasze przedszkole włączyło się również do akcji MEN ,,Szkoła do hymnu” Dzieci ze wszystkich grup wraz z Panią Dyrektor, nauczycielkami i pracownikami  dokładnie o 11.11 wspólnie odśpiewały pieśń Mazurka Dąbrowskiego przyłączając się tym samym do placówek oświatowych z całej Polski .

Relację z wydarzenia można przeczytać pod linkiem:  http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=47597