Zajęcia z cyklu "Dzieci uczą rodziców" w grupie "Plastusie

Zajęcia z cyklu

Centrum Rozwoju Lokalnego organizuje, objętą honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej ogólnopolską akcję edukacyjną „Dzieci uczą rodziców”. Celem akcji jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa wśród najmłodszych, popularyzacja postaw proekologicznych czy promocja aktywnego i zdrowego trybu życia, a także zachęcenie dzieci do rozmowy z rodzicami na tematy, które były przedmiotem lekcji. W ramach akcji każdego miesiąca zgłoszone placówki będą otrzymywać drogą elektroniczną materiały do przeprowadzenia lekcji z najmłodszymi. Nasze przedszkole również włączyło się do tej akcji i w tym miesiącu realizowaliśmy zajęcia o tematyce patriotycznej przybliżając dzieciom znaczenie Święta Niepodległości i symboli z nim związanych.