styczeń

Dzień Babci i Dziadzia w grupie "Zajączki"

Dzień Babci i Dziadzia w grupie
Dnia 25 stycznia 2021 roku dzieci z grupy „Zajączki“ przygotowały dla swoich Babć i Dziadziusiów niespodziankę z okazji ich święta. Ten dzień był dla wszystkich dniem wyjątkowym, innym od wszystkich dotychczasowych dni w przedszkolu. Odbyło się bowiem nagranie przedstawień  dla babć i dziadziusiów. Zaraz po feriach przedszkolaki  wzięły się ochoczo do pracy: piosenki, wierszyki, tańce oraz różnorodne prezenty – to wszystko dla  kochanych babć i dziadziusiów. Dzieci wiedziały, że nie można zaprosić  bliskich do przedszkola, bo jest pandemia,  ale mimo to chętnie podejmowały każde zadanie.  Mamy nadzieję, że nagrania  będą się podobały i wycisną niejedną łzę wzruszenia!  Życzymy 100 lat!   Miłego oglądania  i niezapomnianych wrażeń!
]