czerwiec

Dzień Mamy i Taty w grupie "Motyle"

Dzień Mamy i Taty w grupie
Dnia 28.05.2021 przedszkolaki z grupy " Motylki" zaprezentowały program artystyczny dla swoich rodziców.
Podczas uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty "Motylki" z zaangażowaniem zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne .
Dla swoich rodziców dzieci zaśpiewały piosenki: "Święto naszej mamy", "Dziękuję Mamo, dziękuję Tato" oraz "Tango dla Mamy i Taty" wzbogacone grą na instrumentach.
"Motylki“ wyrecytowały pojedynczo oraz w parach i wspólnie wiersze dla swoich rodziców oraz wspaniale zatańczyły pełen dynamizmu taniec "Polkę kowbojkę ". Oprócz części artystycznej Motylki oddały szacunek Rodzicom własnoręcznie wykonując obrazki, które wręczyły swoim Rodzicom w dniu ich święta.