Udział w konkursie "Książka czeka na przedszkolaka" w grupie "Motylki"

Udział w konkursie

21 maja 2021 odbył się 5 finał przeglądu " Książka czeka na... przedszkolaka" organizowanego corocznie przez Chatkę Misia. Final odbył się w Bibliotece Miejskiej w Stalowej  Woli, w którym wzięły udział  dziewczynki z grupy" Motylki". Hania, Paulina, Laura  i Emilka wspólnie z nauczycielką panią Kasią zredagowały i wykonały ilustracje do książki , którą zatytułowały " Siła przyjaźni". Tematem przewodnim tegorocznego przeglądu były emocje :" Czuję , więc jestem".

Podczas spotkania reprezentanci szkół i przedszkoli odczytali swoje książki w obecności pani Naczelnik oraz dyrekcji Chatki Misia i Biblioteki Miejskiej .

Następnie wspólnie z paniami z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej zostały omówione w formie zabaw poszczególne emocje jak Radość, Duma, Smutek, Złość, Zdziwienie, Strach.

Dziewczynki   wraz z panią otrzymały dyplom dla Naszego przedszkola wraz z książeczkami z przeglądu  oraz dyplomy i upominki . Opowiadania  z serii w""  Czuję więc jestem" zostały odczytane i omówione na zajęciach  w grupach.