czerwiec

Zakończenie roku szkolnego w grupie "Zajączki"

Zakończenie roku szkolnego w grupie
W dniu 18.06.2021 r. odbyła się uroczystość Zakończenia roku szkolnego. Dzieci z grupy „Zajączki“, które w tym roku szkolnym kończą edukację przedszkolną przygotowały dla swoich rodziców występ podczas, którego zaprezentowały bajkę pt. „Śnieżka“, a także piękne wiersze i piosenki podsumowujące czas spędzony w przedszkolu. Za nami okres wspólnych zabaw i zajęć w naszej przedszkolnej sali, zakończony czasem trudnym, niepewnym, w którym nie mogliśmy się zobaczyć – czas pracy zdalnej.  Pragniemy w tym dniu podziękować całym sercem dzielnym Przedszkolakom za ich ciężką pracę, którą wykonywali w tym roku. Dziękujemy także bardzo serdecznie Rodzicom za ich wyrozumiałość i cierpliwość i za to, że tak dobrze wspierali swoje pociechy. Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i życzymy wszystkim Absolwentom wiele radości i  spełnienia marzeń, a na wakacje samych przyjemnych i niezapomnianych zdarzeń oraz sukcesów w szkole.