styczeń

Jasełka w grupie "Zajączki"

Jasełka w grupie

W styczniowe popołudnie grupa" Zajączki " przedstawiła wyjątkowe "Jasełka". Dzieci przepięknie zaprezentowały program aktorsko- artystyczny wywołując łzy wzruszenia zaproszonych rodziców. Sala wypełniła się pięknym śpiewem i tańcem Aniołków, Maryji  i przybyłych do stajenki  Królów i Dzieci, którzy złożyli dary dla Dzieciątka oraz Pasterzy, którzy wykonali spektakularnie taniec dla Dzieciątka w rytmach pastorałki" Skrzypi wóz". Oprócz pięknej recytacji dzieci zaśpiewały  nastrojowe  i wesoło- refleksyjne kolędy oraz dynamiczne pastorałki " Przybieżeli do Betlejem", "Świeć gwiazdeczko" i "Gore gwiazda " przy akompaniamencie marakasów i dzwoneczków. Na zakończenie tego niezapomnianego występu  mali aktorzy złożyli noworoczne życzenia dla swoich rodziców i wszystkich obecnych.