czerwiec

Dzień Mamy i Taty w grupie ,,Misie"

Dzień Mamy i Taty w grupie ,,Misie

24.05.2023 r. odbyła się uroczystość z okazji ,,Dnia Mamy i Taty”, podczas której grupa ,,Misie”  zaprezentowała  program taneczno – wokalno - recytatorski. Dzieci przedstawiły program składający się z wierszy, piosenek, improwizacji ruchowej z wykorzystaniem kolorowych pomponów, gry na instrumentach muzycznych oraz aktywnego słuchania muzyki wg. B. Strauss. Po występie artystycznym przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom wykonane własnoręcznie upominki. Nie zabrakło również wspólnej zabawy ruchowej z Rodzicami. Za swoje popisy ,,Misie” zostały nagrodzone gromkimi brawami. Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.