czerwiec

Piknik Rodzinny 2023

Dnia 05.06.2023r. w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny.

Wydarzenie połączone było z obchodami Dnia Dziecka. Podczas Pikniku odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu kulinarnego-fotograficznego pt. „Nasz przepis na zdrową potrawę”. Piknik rozpoczął się w godzinach popołudniowych. W trakcie Pikniku skorzystać można było z bogatej oferty rozrywkowej dla całej rodziny. Piknik poprowadzili artyści z pracowni „Jaszczur i Przyjaciele”. Zabawną atmosferę uzupełniały zawody sportowe dla dzieci i rodziców tj. przeciąganie liny. Dużym zainteresowaniem cieszyły się dodatkowe atrakcje, w tym puszczanie baniek mydlanych, wspólne zabawy, zabawy na dmuchańcach, malowanie twarzy, kreatywne zabawy przy stoliku plastycznym, balony.  Dostępne  były również stoiska z watą cukrową, popcornem, napojami, ciastem i kiełbaskami. Wydarzenie zgromadziło całą społeczność przedszkolną, przyszłych przedszkolaków z Rodzicami oraz społeczność lokalną. Rodziny wraz z dziećmi miały okazję do wspólnego spotkania i integracji. Pogoda tego dnia była słoneczna. Mamy nadzieję, że sprawiliśmy tego dnia wszystkim obecnym wiele radości i przyjemności.

Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom i dzieciom za obecność!

O Pikniku można też przeczytać w Tygodniku Sztafeta [klik]