luty

Bal Karnawałowy

Karnawał to czas balów i tanecznych szaleństw, którym towarzyszy muzyka i dobra zabawa. Tak też było w naszym przedszkolu w dniu 08.02.2023 r. Dzieci z naszego przedszkola również miały okazję wspólnie zintegrować się na balu, którego hasłem przewodnim była ,,Podróż do krainy lodu z Elzą”. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, motylki, piratów, kowbojów, strażaków, policjantów, Spider-Mana czy Batmana. Przedszkolaki świetnie się bawiły się uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach prowadzonych przez wodzireja, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń, które na długo pozostaną w pamięci.