styczeń

Bal Karnawałowy

04.01.2024 r. w naszym przedszkolu odbył się w  "Bal karnawałowy". Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się różne kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów popularnych bajek - można było spotkać wróżki, królewny, przeróżne zwierzątka, piratów, policjantów, Spider-Manów, Batmanów i wiele, wiele innych małych "przebierańców".  Aż trudno zliczyć i wymienić te wszystkie postacie!  Wystrój sali w tematyce znanych bajek wprowadził wszystkich w karnawałowy nastrój oraz zachęcał wszystkich do radosnej zabawy. Na sali podczas zabaw kierowanych przez DJ-a zrobiło się naprawdę kolorowo! Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy, nawet mimo chwilowego zmęczenia. Bal dał możliwość dzieciom spędzenie czasu w radosnej atmosferze zabawy!