grudzień

Jasełka w grupie "Motylki"

Jasełka w grupie
Grudzień to szczególny czas, czas spotkań, radości. Przedszkolaki z grupy „Motylki“ zaprosiły swoich bliskich na przedstawienie jasełkowe. Już od rana podekscytowane „Motylki“ czekały na przyjście zaproszonych gości. Powtarzały wiersze, śpiewały kolędy i pastorałki, po to, by jak najpiękniej je zaprezentować. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne oraz recytatorskie. Dzieci wcieliły się w przydzielone im role, całość dopełniły piękne stroje oraz dekoracja sali. Pani Dyrektor życzyła wszystkim zdrowych, spokojnych Świąt.  Po występie wszyscy podzielili się też opłatkiem, składając sobie życzenia. Jeszcze raz dziękujemy Rodzicom „Motylków“ za obecność, włączenie się w organizację Jasełek, przygotowanie strojów i wspólną naukę przydzielonych wierszy.

Wielkanoc