Obchody Narodowego Święta Niepodległości w naszym przedszkolu

"Serce dla Polski dzisiaj składamy,

Z sercem dla Polski pięknie śpiewamy! "

10.11.2023 r. świętowaliśmy w naszym przedszkolu Narodowe Święto Niepodległości. To wyjątkowy czas dla każdej Polki i Polaka.
W naszym przedszkolu odbyła się uroczystość upamiętniająca 105 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków czas. Wszyscy z powagą i w dużym skupieniu oglądali program artystyczny przygotowany przez dzieci z grupy „Zajączki“. Starszaki recytowały wiersze o tematyce patriotycznej, śpiewały piosenki „Serce dla Polski“, „Polsko śpiewam dla Ciebie, tańczę i gram“ oraz „Od morza aż do Tatr“, zatańczyły też poloneza. O 11.11 wszyscy zaśpiewali Mazurka Dąbrowskiego, włączając się w akcję „Szkoła do hymnu“.

Początek roku szkolnego 2024/2025

• DSC08776