czerwiec

Pożegnanie Przedszkola - grupa "Motylki"

Pożegnanie Przedszkola - grupa
W dniu 24.06.2022 r. odbyła się uroczystość Pożegnania Przedszkola. Dzieci z grupy „Motylki“, które w tym roku szkolnym kończą edukację przedszkolną, przygotowały dla swoich rodziców występ podczas, którego zaprezentowały piękne tańce,  wiersze i piosenki podsumowujące czas spędzony w przedszkolu. W tym dniu starszaki wystąpiły dwa razy. Rano zaprezentowały swój program artystyczny dla społeczności przedszkolnej,a popołudniu dla rodziców.  Podczas porannej uroczystości "Motylki" pożegnały się ze swoimi paniami, całym personelem, a także młodszymi kolegami i koleżankami. Starszaki poprzez wiersze, piosenki podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności.  Po programie artystycznym Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za występ i życzyła im kolejnych sukcesów. Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola i książki.