Przegląd Piosenki Promującej Zdrowie

Przegląd Piosenki Promującej Zdrowie stał się w naszym przedszkolu tradycją. Przedszkole należy do Wojewódzkiej Sieci Szkół i Przedszkoli Promujących Zdrowie, uznajemy, że zdrowie jest wartością najważniejszą, więc każdego roku zapraszamy przedszkolaki ze stalowowolskich przedszkoli do zaprezentowania swoich talentów w piosenkach opowiadających o zdrowiu. Celem przeglądu było promowanie właściwych postaw wobec zdrowia, zachęcanie dzieci do zdrowego stylu życia, uprawiania sportu, umożliwienie dzieciom zaprezentowania swojego talentu, promowanie uzdolnień muzycznych. W przeglądzie wzięło udział trzynaście stalowowolskich przedszkoli. Wszystkie występujące dzieciaki, które z ogromnym zaangażowaniem wyśpiewały „recepty” na zdrowie i otrzymały nagrody. Nagrody wręczali Magdalena Wrońska-Bulec – Naczelnik Wydziału Edukacji i Zdrowia w Urzędzie Miasta Stalowej Woli, Joanna Pawłowska przedstawiciel Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Stalowej Woli oraz Bożena Dąbrowska dyrektor Przedszkola nr 15 w Stalowej Woli. Były to gry edukacyjne, łamigłówki i książki o tematyce zdrowotnej oraz pamiątkowe dyplomy. Na uczestników przeglądu i ich opiekunów oraz zaproszonych gości czekały zdrowe smakołyki, pięknie podane ciasta, owoce i warzywa oraz fit deserki przygotowane przez pracowników przedszkola. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim uczestnikom przeglądu za wspaniałe prezentacje, zaproszonym gościom za obecność, rodzicom i opiekunom małych artystów w przedszkolach za współpracę i gratulujemy  pięknych występów.