wrzesień

Szkolenie nauczycieli "Przedszkole XXI wieku"

Szkolenie nauczycieli
Szkolenia to nieodłączna część życia zawodowego. 23.09.2023 r. nauczycielki naszego przedszkola uczestniczyły w szkoleniu prowadzonym przez Panią Agnieszkę Czeglik. Pani Agnieszka jest nauczycielem dyplomowanym wychowania przedszkolnego z 30-letnim stażem pracy, z tytułem Honorowego Profesora Oświaty nadanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, doradcą metodycznym wychowania przedszkolnego oraz konsultantem daltońskim. Dzięki  szkoleniu nauczycielki pogłębiły wiedzę z zakresu planowania pracy opiekuńczo-wychowawczo-dydaktycznej zgodnie z potrzebami i możliwościami dzieci, usystematyzowały też wiedzę z zakresu planu daltońskiego. Szkolenie dało nam wiele ciekawych pomysłów i inspiracji, które z chęcią wykorzystamy w pracy z dziećmi. Pani Agnieszko, dziękujemy!