kwiecień

Udział w przeglądzie "Wiosenne Nutki"

Udział w przeglądzie
18.04.2024 r. w Przedszkolu Integracyjnym nr 12 im. J.Ch. Andersena w Stalowej Woli odbył się Wiosenny Przegląd Muzyczny „Wesołe Nutki”. Głównymi celami przeglądu była integracja społeczności przedszkolnej, popularyzacja zróżnicowanych form muzycznych wśród dzieci, prezentacja i promocja dorobku artystycznego przedszkoli oraz wspieranie i rozwijanie uzdolnień muzycznych. Na scenie przedszkolnej zaprezentowały się dzieci z piętnastu stalowowolskich przedszkoli. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy „Zajączki“, które przebrane w kolorowe, wiosenne stroje zaśpiewały i zatańczyły do piosenki „Wiosna, wiosenka“. Po zakończeniu występów wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody. Gratulujemy „Zajączkom“ występu!