październik

Warsztaty plastyczne z członkami Klubu Seniora "Promyk"

Warsztaty plastyczne z członkami Klubu Seniora
W ramach realizacji Międzynarodowego Projektu Czytelniczego „Magiczna moc bajek“ przedszkolaki z grupy „Zajączki“ wzięły udział w warsztatach plastycznych w Przystanku Kreatywne Podwórko. Nasze przedszkolaki miały wspaniałe towarzystwo – Seniorów z klubu Seniora „Promyk“. Najpierw „Zajączki“ wysłuchały czytanej im, przez jedną z Pań, książki, a następnie zabrały się do pracy i wspólnie z Seniorami przygotowały wspaniałe figurki z kasztanów i żołędzi. Był to niewątpliwie cudowny czas, pełen radości, kreatywności, działania, pozwolił on naszym przedszkolakom kształtować więzi międzypokoleniowe i doceniać osoby starsze. Jeszcze raz dziękujemy, przede wszystkim Seniorom za poświęcony czas, Paniom z Kreatywnego Podwórka za gościnę, a Mamie Bruna za wsparcie w organizacji spotkania.