Wizyta Pana Bibliotekarza w grupie "Krasnale"

Wizyta Pana Bibliotekarza w grupie

W dniu 16.11.2022r. grupę „Krasnali“ odwiedził Pan Bibliotekarz z Miejskiej Biblioteki Publicznej im. M. Wańkowicza w Stalowej Woli. Są to cykliczne spotkania pracowników MBP z naszymi przedszkolakami.
Przedszkolaki samodzielnie decydują, której książki chcą wysłuchać. Z wielką ciekawością i skupieniem słuchają głośnego czytania wybranej książki z kanonu literatury dziecięcej. Spotkania te promują czytelnictwo, przybliżają dzieciom wartość książki i uczą szacunku do niej. Spotkania cieszą się zainteresowaniem dzieci - maluszki bardzo je lubią i rzeczywiście słuchają w ciszy z dużym zaciekawieniem czytanych lektur.

Jeszcze raz dziękujemy Panu, za tak chętne odwiedzanie przedszkolaków i przekazywanie zamiłowania do książek!