grudzień

Wizyta Świętego Mikołaja w przedszkolu

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Pilnie uczą się piosenek i wierszyków.

W środę 6 grudnia przedszkolaki już od rana czekały na Mikołaja, ubrane w odświętne „mikołajowe” kolory. Dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było z daleka. I już wiadomo było, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj. Wszystkie przedszkolaki bardzo przeżywały to spotkanie, szczególnie te, które pierwszy raz witały Mikołaja w przedszkolu. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja śpiewając mu piosenki i zapraszając go do wspólnych zabawach ruchowych. Każde dziecko złożyło obietnice, iż kolejny rok będzie grzeczne. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście przekazał piękne prezenty, a w nich – dla każdego coś dobrego i edukacyjnego :)

Dziękujemy Święty Mikołaju!