4lato2021
5lato2021

Aktualności 2021/2022

czerwiec

Wyjście do szkoły i odbiór nagrody - grupa "Motylki"

Wyjście do szkoły i odbiór nagrody - grupa
14.06.2022 r. delegacja dzieci z grupy ,,Motylki" pojechała do Urzędu Miasta w Stalowej Woli. Celem wyjazdu było odebranie nagrody za udział w XII Przeglądzie Twórczości Dziecięcej ,,Igraszki Przedszkolne", którego organizatorem było Przedszkole nr 12 w Stalowej Woli. Dzieci zrobiły pamiątkowe zdjęcia, otrzymały dyplom dla przedszkola, a dla grupy grę planszową rozwijającą spostrzegawczość wzrokową i koncentrację uwagi. Dzieci z grupy,,Motylki" korzystając z pięknej pogody wybrały się na pieszą wycieczkę do pobliskiej Szkoły nr 11 im. Szarych Szeregów w Stalowej Woli. Wychowawczyni I klasy szkoły podstawowej zaprosiła nasze ,,Motylki" do udziału w zajęciach matematycznych z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Dzieci miały możliwość wejścia na salę gimnastyczną, świetlicę, odwiedziły również swoich rówieśników z "zerówki". Po powrocie do przedszkola dzieci dzieliły się swoimi spostrzeżeniami z wycieczki do szkoły biorąc udział w burzy mózgów.

Wakacje

• Zegar słonaczny P-le 15