marzec

Zabawy ruchowe z gazetami w grupie Biedronki

Biedronki poznały przysłowie ,,W marcu jak w garncu” i dowiedziały się, co oznacza. Utrwaliły sobie nazwy występujących w okresie przedwiośnia zjawisk atmosferycznych i przyrządziły marcową zupę pogodową. Przedszkolaki nie zapominają o aktywności ruchowej, która jest tak ważna dla zdrowia. Tym razem trochę inaczej, bo do ćwiczeń przedszkolaki wykorzystały szare gazety kształtując koncentrację uwagi, orientację w schemacie ciała, koordynację wzrokowo – słuchowo – ruchową. 20.03.2024 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu VII edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego ,,Wiosenne obrazy w utworach Marii Kownackiej” w Przedszkolu nr 10, w którym wzięły udział Iga i Hania. Gratulacje dla dziewczynek.