Logo

PRZEDSZKOLE nr 15 w STALOWEJ WOLI - bawimy się i uczymy

Aktualności 2023/2024

Informacja o udziale w projekcie "Szkoła Dostępna dla Wszystkich"

WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓWW ramach ogólnopolskiego Projektu pt.

Szkoła Dostępna dla Wszystkich”

Przedszkole nr 15 w Stalowej Woli zostało zakwalifikowane i bierze w nim udział - jako jedyne w Stalowej Woli. Projekt jest pod patronatem i z inicjatywy Instytutu Badań Edukacyjnych i Ministerstwa Edukacji i Nauki.

W związku z tym oferujemy Państwu dostęp do bezpłatnych konsultacji prowadzonych przez specjalistów, takich jak: psychiatrzy, psychoterapeuci, psycholodzy kliniczni, pedagodzy specjalni oraz asystenci kulturowi. Konsultacje będą prowadzone od 13 listopada do 9 grudnia bieżącego roku.

Pula dostępnych konsultacji jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Konsultacje są dostępne również dla Rodziców. Podczas konsultacji można porozmawiać anonimowo z specjalistą na temat niepokojących zachowań dzieci, problemów zawodowych, relacji z dziećmi, trudnych emocji i podobnych kwestii.

Warto zaznaczyć, że konsultacje są anonimowe, a do ich zapisania niezbędny jest specjalny kod, który może wygenerować nauczyciel specjalista lub dyrektor przedszkola, po zalogowaniu się do aplikacji projektowej. Kody można wykorzystać na stronie zapisów na konsultacje:

https://asa.ibe.edu.pl/portal/konsultacje

Kody na konsultacje będą przekazywane przez nauczycieli chętnym Rodzicom. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie chęci udziału w bezpłatnych konsultacjach

Serdecznie zapraszamy do korzystania z tej możliwości!

Pierwszy Dzień Wiosny

18

dni

5

godzin

10

minut

12

sekund

Najnowsze galerie

  • Zegar słonaczny P-le 15